Aktualności

Zaproszenie na uroczystość Zakończenia Studiów dla Absolwentów z roku 2020 oraz 2021 16.05.2022 16:57

Wydział Elektryczny ZUT w Szczecinie zaprasza na Uroczyste Zakończenie Studiów, które odbędzie się w dniu 3 czerwca 2022 r. (piątek) w godz. 12:00 - 15:00 w budynku WE przy ul. 26 Kwietnia 10.

Czas spędzony na uczelni to wyjątkowy okres w życiu. To tu w znakomitej większości zdobyliście przyjaźnie, które pozwoliły Wam pokonać wiele wyzwań naukowych i życiowych. Potraktujmy tę uroczystość jak spotkanie przyjaciół. Chcemy, aby każdy z Absolwentów poczuł się w tym dniu wyjątkowo. To dzień, w którym możemy publicznie docenić Wasz trud i zaangażowanie.

Uroczystość stanie się okazją do uhonorowania wybitnych Absolwentów naszego Wydziału, ponieważ po raz kolejny rozstrzygniemy Konkurs Dziekana na Najlepszą Pracę Dyplomową oraz Konkurs na Najlepszego Absolwenta Wydziału Elektrycznego. W trakcie spotkania będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia grupowe. Zgodnie z tradycją każdy z Was wystąpi w todze i birecie.

Zaproszenie dotyczy Absolwentów studiów I i II stopnia, stacjonarnych oraz niestacjonarnych, którzy ukończyli studia w roku 2020 oraz 2021.

Prosimy Was o wypełnienie formularza, w którym zadeklarujecie swoją obecność w dniu 3 czerwca 2022 r.
forms.office.com/r/gsuEae3an2