Zaproszenie na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorską 25.10.2016 13:39

Dziekan i Rada Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszają na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorską (w dyscyplinie elektrotechnika)mgr. inż. Marcina Marcinkap.t. Rezonansowy układ przekształtnikowy z aktywną stabilizacją punktu pracy w systemach bezstykowego przekazywania energii,która odbędzie się w dniu 9 listopada 2016 r. o godzinie 11:30 w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.Promotor:prof. dr hab. inż. Ryszard PałkaWydział ElektrycznyZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie,Promotor pomocniczy:dr hab. inż. Marcin HołubWydział ElektrycznyZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w SzczecinieRecenzenci:

• prof. dr hab. inż. Andrzej DemenkoPolitechnika Poznańska
  • dr hab. inż. Jan Mućko, prof. nadzw.Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10, jak również na stronie WWW WE