Zaproszenie na immatrykulację studentów I roku studiów niestacjonarnych I oraz II stopnia 03.10.2023 07:09

Dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie serdecznie zaprasza na uroczystą immatrykulację studentów I roku studiów niestacjonarnych I oraz II stopnia, która odbędzie się w dniu 7 października 2023 r. (sobota) o godz. 9:00 w sali A209 w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że bezpośrednio po uroczystości odbędzie się spotkanie organizacyjne z prodziekanem ds. studenckich i kształcenia dr. hab. inż. Piotrem Paplickim, prof. ZUT.

Obecność na immatrykulacji i spotkaniu organizacyjnym jest obowiązkowa!

Plany zajęć oraz podział na grupy dziekańskie dostępne będą po zalogowaniu na stronie edziekanat.zut.edu.pl.