Zapraszamy na wykład otwarty pt. "O georadarze, dronach i innych studenckich projektach … nie tylko naukowych" 09.11.2022 15:36

Wydział Elektryczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na otwarty wykład pt. "O georadarze, dronach i innych studenckich projektach … nie tylko naukowych", który odbędzie się w dniu 16 listopada 2022 r. (środa) o godz. 16:30.

Na spotkaniu pokażemy jak można aktywnie i ciekawie spędzać czas na Wydziale Elektrycznym. Opowiemy o druku 3D, dronach, georadarze oraz wielu innych projektach, nad którymi pracują studenci w ramach działalności w Studenckim Kole Naukowym ACT. Zaprosimy do pracowni, w której są realizowane aktualne projekty.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w sali 301 w budynku WE przy ul. 26 Kwietnia 10.

Zapraszamy!