Zapraszamy na wykład online pt. "Przydasie" w Internecie Rzeczy 07.06.2021 10:26

Wydział Elektryczny  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na wykład online pt. "Przydasie" w Internecie Rzeczy, który odbędzie się w dniu 16 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 16:30.

REJESTRACJA ELEKTRONICZNA
forms.office.com/r/2pgS4xrAVm

Na spotkaniu:
- podpowiemy co się przyda w budowie systemów oraz urządzeń pracujących w szeroko pojętym Internecie Rzeczy,
- omówimy podstawowe składniki do budowy Internetowych Rzeczy z sieci komputerowych, elektroniki oraz oprogramowania,
- zaprezentujemy „przydasie”, które są stosowane w popularnych amatorskich implementacjach typu „zrób to sam” oraz projekty „śmietnikowe” z dużym udziałem „przydasiów” pochodzących z recyklingu.

Wykład, który odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams,  poprowadzi dr inż. Piotr Lech.

Udział jest bezpłatny.

Obowiązuje uprzednia rejestracja mailowa uczestników – do 15 czerwca 2021 r.

Klauzula informacyjna (RODO)
tiny.pl/r3g26