Zapraszamy na kolejny cykl wykładów dla szkół ponadgimnazjalnych 22.11.2017 16:40

Jest nam bardzo miło poinformować, że już 22 listopada 2017 r. rozpocznie się na Wydziale Elektrycznym kolejna edycja wykładów popularnonaukowych skierowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Prowadzącymi zajęcia będą nasi pracownicy naukowi – pasjonaci w swojej dziedzinie. Przygotowana na ten rok oferta stanowi doskonałe uzupełnienie oraz rozszerzenie programu przedmiotów ścisłych.

Zapraszamy w środy o godzinie 16:30. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z załączonym harmonogramem. Informacji udziela Pani Małgorzata Parszutowicz (malgorzata.parszutowicz@zut.edu.pl, tel. 91 449 40 65).Do zobaczenia na Wydziale Elektrycznym!

Plik do pobrania

[download id="153069"]