Zakończenie V edycji Samsung LABO 11.06.2019 10:34

W dniu 10 czerwca 2019 r., w obecności przedstawicieli firmy Samsung, władz wydziałów i przedstawicieli lokalnych firm, zakończyła się V edycja programu Samsung LABO.

Pierwsze miejsce zajął zespół studentów automatyki i robotyki z naszego wydziału - Hanna Gałuszka, Kacper Tłusty - za aplikację wspomagającą organizację turniejów w gry bez prądu.

Drugie miejsce przypadło zespołowi studentów z wydziałów: elektrycznego i informatyki - Patryk Szczodrowski (WI), Rafał Matyjaszyk (WI), Oskar Jaskólski (WE, teleinformatyka) za aplikację do wspomagania organizacji wydarzeń OkWHEN.

Trzecie miejsce zajęła drużyna studentów z wydziału informatyki - Grzegorz Dziugieł, Radosław Sobolak, Małgorzata Mielczarek - za grę VR wykorzystującą motion tracking.

Serdecznie gratulujemy!