XVI Ogólnopolski Międzyuczelniany Konkurs Młodych Mistrzów już otwarty! 06.06.2024 08:40

Konkurs Młodych Mistrzów organizowany jest w ramach XXX Forum Teleinformatyki pt. „ePolska po XXX latach. System informacyjny państwa vs sztuczna inteligencja”, które odbędzie się w dniach 19-20 września 2024 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS (Miedzeszyn k. Warszawy). W tym roku zostanie przeprowadzona 16. edycja Konkursu.

Prace konkursowe mogą zgłaszać opiekunowie naukowi i prowadzący koła naukowe.

Uczestnicy Konkursu: studenci studiów I, II i III stopnia na dzień zgłoszenia pracy konkursowej, zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

Harmonogram: 26 lipca – zakończenie zbierania zgłoszeń konkursowych 28 sierpnia – wybór przez Jury nominowanych 31 sierpnia – ogłoszenie listy nominowanych dopuszczonych do prezentacji publicznej 19 września – prezentacje nominowanych na Forum i ogłoszenie wyników Jury www.forumti.pl

Więcej informacji i regulamin konkursu: forumti.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem Ogólnopolskiego Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów dr. inż. Wojciechem Chlewickim (wojciech.chlewicki@zut.edu.pl, tel. +48 91 4495 317)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.