Wyniki oceny parametrycznej MNiSW 19.10.2017 10:47

W dniu 16.10.2017 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki kompleksowej ewaluacji działalności naukowej jednostek wraz z ustaloną kategorią naukową. W wyniku oceny dokonanej przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych (KEJN) Wydział Elektryczny ZUT w Szczecinie uzyskał kategorię B, znajdując się w grupie wydziałów elektrycznych takich uczelni jak: m.in. Politechnika Warszawska, Wrocławska, Śląska, Poznańska, czy Łódzka. W każdym z 4 kryteriów oceny utrzymaliśmy najwyższą pozycję wśród wydziałów uczelni Pomorza Zachodniego o podobnym profilu znajdujących się w tzw. Grupie Wspólnej Oceny (GWO) SI1EA obejmującej dyscypliny elektrotechnika, automatyka, elektronika oraz technologie informacyjne.