Wykłady prof. Iriny Gotsiridze w ramach projektu KA107 Erasmus+ 30.05.2016 09:19

Zapraszamy do udziału w wystąpieniach przebywającej na Wydziale Elektrycznym z wizytą dydaktyczną w ramach projektu mobilnościowego KA107 programu Erasmus+ Profesor Iriny Gotsiridze, kierownik Department of Biomedical Engineering, dziekan Faculty of Informatics and Control Systems, Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia. Profesor Gotsiridze współpracuje z naszym Wydziałem również w projekcie Tempus „BME-ENA”.Wygłosi ona następujące wykłady:

• Presentation of the University, Faculty and Department_1
  • Hospital Information Systems. Clinical Information Systems such as RIS (Radiology Information Systems)
  • Ionizing Radiation and Patient Safety. Medical Diagnostic Systems and Patient Risk Assessment. Biological effects of radiation

w dniu 1 czerwca (środa) o godz. 13:15 w Audytorium im. Profesora Skoczowskiego, w budynku przy ul. 26 Kwietnia 10oraz

• Presentation of the University, Faculty and Department_2
  • Biosensor as a measurement system for biological components
  • Nanobiosensors and their applications in medicine

w dniu 3 czerwca (piątek) o godz. 13:15 w sali C301 w budynku przy ul. 26 Kwietnia 10.