Wykłady prof. Anatolia Orlova w ramach projektu KA107 Erasmus+ 14.03.2016 11:32

Zapraszamy do udziału w wystąpieniach przebywającego na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie z wizytą dydaktyczną w ramach projektu mobilnościowego KA107 programu Erasmus+ Profesora Anatolia Orlova z Microelectronics Department, Faculty of Electronics, National Technical University of Ukraine – „Kyiv Politechnic Institute”, Ukraina. Wygłosi on następujące wykłady:w dniu 21 marca (poniedziałek) o godz. 15:15, sala A209 w budynku przy ul. Sikorskiego 37:

• Presentation of NTUU, Kyiv, Faculty of Electronics and Faculty of Biomedical Engineering
  • Nanotechnologies for renewable energy
  • Trends in energy harvesting materials and technology

w dniu 22 marca (wtorek) o godz. 12:15, Audytorium im. Prof. Skoczowskiego w budynku przy ul. 26 Kwietnia 10

• Basics and trends in biomedical nanoelectronics
  • Electronic sensors for biomedical application