Aktualności

Wykład otwarty – „Technologie przyszłości w robotyce rehabilitacyjnej - czym zajmujemy się w Łukasiewicz-PIAP?” – 19 czerwca na Wydziale Elektrycznym 04.06.2024 09:01

Informujemy, że w dniu 19 czerwca na Wydziale Elektrycznym ZUT będziemy gościć mgr. inż. Piotra Falkowskiego, który wygłosi wykład dla studentów pt. "Technologie przyszłości w robotyce rehabilitacyjnej - czym zajmujemy się w Sieci Badawczej Łukasiewicz - PIAP?"

Kiedy?
19 czerwca 2024 godzina 10:00

Gdzie?
sala 209, Wydział Elektryczny, ul. Sikorskiego 37

Piotr Falkowski jest specjalistą ds. biorobotyki i druku 3D. Ukończył studia na kierunku automatyka i robotyka na Politechnice Warszawskiej. Na tej uczelni oraz w Łukasiewicz – Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP (gdzie kieruje Laboratorium Szybkiego Prototypowania i Obliczeń Numerycznych) realizuje obecnie doktorat wdrożeniowy. Jest laureatem programu LIDER Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, w ramach którego pracuje nad egzoszkieletem rehabilitacyjnym dla osób, które w wyniku wypadku czy choroby nie mogą w ogóle poruszać górną kończyną albo zakres jej ruchu został znacząco ograniczony. W tym roku zdobył jedną z głównych nagród w XIV edycji konkursu „Student-Wynalazca”

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na wykładzie.