Wyjazd studentów na Międzynarodowe Targi Hannover Messe 11.04.2014 09:31

W dniu 07 kwietnia 2014 roku odbył się wyjazd grupy studentów kierunków Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka na Międzynarodowe Targi w Hannoverze. Hannover Messe to jedne z najważniejszych i największych targów na świecie, koncentrujących się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach oraz przełomowych innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej.Tegoroczne targi skupiły się na tematyce związanej z automatyką przemysłową, a także energetyką i technologiami ekologicznymi, technikami napędów, dostawami dla przemysłu, technologiami i usługami produkcyjnymi oraz pracami badawczo-rozwojowymi. Studenci mogli zapoznać się również z całą gamą rozwiązań informatycznych dla przemysłu.Wyjazd finansowany był ze środków projektu „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy” w ramach PO KL.04.01.02-00-239/12-00.