Wydział Elektryczny podczas „Wiosny Nowych Technologii” 30.04.2015 12:15

W dniu 28 kwietnia odbyła się druga edycja konferencji organizowanej przez Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny Sp. z o.o. Technopark Pomerania w Szczecinie oraz Park Technologiczny SA w Koszalinie pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina pod hasłem „Wiosna Nowych Technologii”.Do auli Koszalińskiej Biblioteki Publicznej przybyli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Koszalina i Kołobrzegu. Wydział Elektryczny prezentował na konferencji swoją ofertę dydaktyczną ze szczególnym zaznaczeniem nowatorskiego kierunku Teleinformatyka, czyli kierunku, na którym studenci uczą się nie tylko kodować, ale przede wszystkim logicznie myśleć, aby tworzone przez nich aplikacje były intuicyjne i użyteczne.Podczas przerwy efekty prac realizowanych właśnie na kierunku Teleinformatyka prezentowali studenci tego kierunku: Pani Agnieszka Surażyńska i Pan Krzysztof Graf.Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na szczecińską edycję konferencji.