Wydział Elektryczny podczas „Wiosny nowych technologii” 18.03.2014 16:52

13 marca 2014 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie odbyło się spotkanie pt. „Wiosna nowych technologii”. Celem wydarzenia było przedstawienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych bogatej oferty szkół wyższych z województwa zachodniopomorskiego, a przede wszystkim zainteresowanie ich nauką nowych technologii.Podczas spotkania zaprezentowane zostały najciekawsze kierunki technologiczne, które zachodniopomorskie uczelnie oferują swoim przyszłym studentom. Wśród prelegentów nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego Wydziału. Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju, dr inż. Marcin Hołub skupił w swojej prezentacji głównie na naszym najmłodszym kierunku - Teleinformatyce. Uczestnicy spotkania mogli także obejrzeć pokaz robotów oraz zwiedzić specjalistyczne laboratorium naukowo-dydaktyczno-szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt firmy National Instruments, utworzone w ramach prowadzonej przez Wydział LabView Academy.