Wpisy do Złotej Księgi Absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie 23.05.2016 12:18

Dyplom nie zamyka etapu zdobywania wiedzy – powiedział prof. Włodzimierz Kiernożycki, rektor Uczelni podczas corocznego spotkania z najlepszymi absolwentami z rocznika 2014/2015. Spotkanie odbyło się 13 maja 2016 roku.Byłych studentów, ale też kontynuujących edukację na studiach doktoranckich, ich znajomych, rodziców, powitał rektor elekt, dr hab. inż. Jacek Wróbel. – Bądźcie najlepszymi ambasadorami ZUT – zaapelował.Najlepsi absolwenci dostąpili zaszczytu wpisania do Złotej Księgi, otrzymali dyplomy z gratulacjami i pamiątkowe medale. Wśród nagrodzonych znalazło się 2 absolwentów Wydziału Elektrycznego:

• inż. Mateusz Spychała – średnia ocen: 4,96
  • mgr inż. Sylwester Zduński – średnia ocen: 4,93