Wpisy do Złotej Księgi Absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie 07.04.2014 13:06

W dniu 4 kwietnia 2014 roku odbyła się uroczystość umieszczenia w Złotej Księdze kolejnych 40. nazwisk absolwentów ZUT w Szczecinie roczników 2011/12 i 2012/13. - Nie jest dzisiaj sztuką rozpocząć studia, trudniej jest je skończyć, ale najtrudniej jest skończyć je w takim stylu, jak zrobili to, obecni tutaj dzisiaj, nasi absolwenci – powiedział prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Witold Biedunkiewicz, prof. ZUT, podczas spotkania. Wśród nagrodzonych znalazło się 3 absolwentów Wydziału Elektrycznego:

• Tomasz Maria Kiezik – średnia ocen: 4,95
  • Jacek Hryniewicz – średnia ocen: 4,94
  • Piotr Doroszko – średnia ocen: 4,90

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!www.zut.edu.pl/zut-pracownicy/aktualnosci/informacje-biezace/article/nasi-zloci.html