Wizyta studentów Wydziału Elektrycznego w fabryce ZPUE Koronea 02.03.2015 11:05

23 lutego br. 49 studentów naszego Wydziału wzięło udział w wyjeździe do fabryki ZPUE Koronea we Włoszczowej. Wycieczka zorganizowana została przez koło studenckie IEEE Student Branch. Studenci zwiedzili zakład produkujący urządzenia do linii kablowych i napowietrznych, takie jak: kontenerowe stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, słupowe stacje transformatorowe i aparaturę wykorzystywaną w instalacjach elektroenergetycznych oraz oświetleniu ulicznym.Oprócz tego studenci wzięli udział w szkoleniu z zakresu konfiguracji rozdzielnic SN i nn. Na koniec otrzymali certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.Koło IEEE Student Branch wyraża zadowolenie, że tak liczna grupa osób wzięła udział w wyjeździe i zachęca do wstąpienia w swoje szeregi.Zdjęcia: IEEE Student Branch.