Wizyta partnerów projektu ERASMUS+ KA107 24.05.2018 13:49

W dniach 21-25 maja Dział Mobilności Międzynarodowej ZUT zorganizował tydzień szkoleniowy dla przedstawicieli uczelni partnerskich projektu ERASMUS+ KA107. Przedstawiciele uczelni z Białorusi, Gruzji, Ukrainy i Wietnamu zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi uznawania efektów kształcenia uzyskanych poza macierzystą uczelnią oraz uznawania efektów wyjazdów szkoleniowych i dydaktycznych pracowników.W dniu 23 maja, pracownicy National Technical University of Ukraine oraz Georgian Technical University - p. Oksana Shmendel i prof. Irina Gotsiridze - odwiedziły nasz Wydział. Podczas spotkania z Pełnomocnikiem Dziekana ds. Współpracy Dydaktycznej z Zagranicą omówione zostały między innymi kwestie związane z procedurami, dokumentacją oraz obsługą studentów wyjeżdżających i przyjeżdżających na nasz Wydział na część studiów. Panie spotkały się także z Prodziekanem ds. kształcenia.