Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów 27.01.2014 15:19

W dniu 24 stycznia 2014 r. w auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii ZUT w Szczecinie absolwenci Wydziału Elektrycznego, w obecności licznie zgromadzonych rodzin i przyjaciół, odebrali z rąk Prorektora ds. Organizacji i Rozwoju i Dziekana dyplomy ukończenia studiów pierwszego i drugiego stopnia.Wśród Gości obecni byli również partnerzy z Rady Programowo-Przemysłowej Wydziału Elektrycznego, którzy wspierają działalność Wydziału i chętnie uczestniczą w ważnych dla Wydziału wydarzeniach.Najlepsi absolwenci otrzymali listy gratulacyjne Dziekana oraz nagrody ufundowane przez: Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Naczelną Organizację Techniczną, SONEL oraz kk-electronic. Wyróżnieni zostali:Studia I stopnia:Pan inż. Tomasz Maria Kiezik, średnia ocen – 4,95absolwent kierunku Elektrotechnika.Pan inż. Przemysław Stefan Tutur, średnia ocen – 4,56absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja.Pan inż. Bartosz Paweł Zamolski, średnia ocen – 4,43absolwent kierunku Automatyka i Robotyka.Studia II stopnia:Pan mgr inż.Piotr Doroszko, średnia ocen – 4,90absolwent kierunku Automatyka i Robotyka.Pan mgr inż. Franciszek Sławomir Wolski, średnia ocen – 4,74absolwent kierunku Elektrotechnika.Pan mgr inż. Michał Majeran, średnia ocen – 4,45absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja.Podczas uroczystości, ogłoszone zostały również wyniki konkursu Dziekana na najlepszą pracę dyplomową magisterską i inżynierską w roku akademickim 2012/2013. Nagrody otrzymali:najlepsza praca dyplomowa magisterska:

• na kierunku Automatyka i Robotyka: mgr inż. Radosław Waldon – „Projekt i symulacja zrobotyzowanego procesu produkcyjnego w programie Delmia V5”; opiekun: dr inż. Rafał Osypiuk
  • na kierunku Elektrotechnika: mgr inż. Kamil Woiński – „Projektowanie instalacji elektrycznych i oświetleniowych w obiektach hotelowych ”; opiekun: dr inż. Piotr Cierzniewski

najlepsza praca dyplomowa inżynierska:

• na kierunku Elektronika i Telekomunikacja: inż. Agnieszka Rękawek – „Optyczne metody pomiaru procentowej zawartości tlenu we krwi”; opiekun: dr inż. Andrzej Ziółkowski
  • na kierunku Automatyka i Robotyka: inż. Marcin Seyk – „Kinect Teleoperation of Humanoid Robots”; opiekun: dr inż. Tomasz Barciński
  • na kierunku Elektrotechnika: inż. Michał Wawrowicz – „Monitoring danych pomiarowych hybrydowego systemu zasilania dla stałego znaku nawigacyjnego ”; opiekun: dr inż. Piotr Szymczak

Nagrody dla autorów najlepszych prac dyplomowych ufundowały firmy: DGS Poland, ASTOR oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich.Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości!