Uroczystość wręczenia dyplomów 07.01.2011 12:32

Serdecznie zapraszamy Absolwentów z roku akademickiego 2009/2010 (studia stacjonarne jednolite magisterskie, studia stacjonarne pierwszego stopnia, studia niestacjonarne pierwszego stopnia) na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, która odbędzie się w piątek, 28 stycznia 2011 roku, w Sali Księcia Bogusława Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Początek spotkania - godz. 14.00.W Uroczystości mogą uczestniczyć tylko osoby, które rozliczyły się z Uczelnią (zwróciły legitymacje, karty obiegowe, odebrały odpisy dyplomów i in.). Absolwentów, którzy nie dopełnili wszystkich wymienionych w piśmie dotyczącym odbioru dyplomu formalności, prosimy o rozliczenie z Uczelnią do dnia 24.01.2011r.