Uroczystość rozdania dyplomów 01.03.2009 10:37

W dniu 27 lutego 2009 r. w zabytkowej Sali Bogusława w Zamku Książąt Pomorskich 294 absolwentów Wydziału Elektrycznego, w obecności licznie zgromadzonych rodzin i przyjaciół, odebrało z rąk rektora i dziekana dyplomy. Wśród Gości byli również obecni partnerzy z przemysłu, m.in.: Bosch Rexroth, PŻM, LM GlassFiber, Tieto Polska, ASTOR którzy wspierają działalność badawczo-rozwojową i szkoleniową a także proces dydaktyczny, m.in. wspólne definiowanie tematów prac dyplomowych, szeroki program praktyk, staży studenckich i szkoleń, różnorodne nagrody.Najlepsi absolwenci na poszczególnych rodzajach i kierunkach studiów otrzymali nagrody ufundowane przez partnerskie firmy Wydziału. Tegoroczne nagrody ufundowała firma Tieto Polska.

• inż. Dariusz Skórski, studia niestacjonarne I stopnia, kierunek Elektrotechnika
  • inż. Henryk Rusielewicz, studia niestacjonarne I stopnia, kierunek Elektronika i Telekomunikacja
  • mgr inż. Łukasz Urbański, jednolite studia magisterskie, kierunek Automatyka i Robotyka
  • mgr inż. Jacek Grochowalski, jednolite studia magisterskie, kierunek Elektrotechnika