Tegoroczny cykl spotkań z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych zakończony sukcesem! 23.04.2012 15:38

W dniu 18 kwietnia br. odbył się ostatni już w tegorocznym cyklu wykład popularno-naukowy dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Wydział Elektryczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. W budynku przy ul. 26 Kwietnia 10 przedstawiciele Katedry Automatyki Przemysłowej i Robotyki: dr inż. Krzysztof Pietrusewicz i mgr inż. Paweł Waszczuk przybliżyli licznie zgromadzonej młodzieży temat „Inteligentne sterowanie w mechatronice”, zarówno w formie wykładu, jak i pokazów.Spotkanie to było także sposobnością do wręczenia Pani mgr Renacie Frąckowiak z II LO w Stargardzie Szczecińskim listu z podziękowaniem za aktywne uczestnictwo w działaniach promujących kształcenie na kierunkach prowadzonych na Wydziale Elektrycznym.Dziękujemy Pani mgr Renacie Frąckowiak i młodzieży, która nas zawsze tak licznie odwiedzała i już teraz zapraszamy na przyszłoroczny cykl wykładów.