Sukcesy studentów naszego Wydziału 14.10.2009 11:34

Studenci naszego Wydziału wzięli udział w Europejskich zawodach "Management Cup `09" organizowanych przez EUREL. Zawody odbyły się w dniach 23-25.09.2009, a drużyna w składzie:

• Paweł Frankowski (kapitan) - WE ZUT
  • Krzysztof Garecki - WE ZUT
  • Grzegorz Andrusiewicz - WI ZUT
  • Daniel Olszak - WI ZUT

zajęła pierwsze miejsce.Chwilę później miało miejsce kolejne wydarzenie, podczas którego studentka naszego wydziału została nagrodzona...Forum Młodych Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU Youth Forum) odbyło się w Genewie w dniach 5-9.10.2009. Na podstawie zgłoszonych wcześniej artykułów 300 osób ze 150 krajów zostało nagrodzonych uczestnictwem w sympozjach i panelach dyskusyjnych.Konferencje te obejmowały tematyką ICT (information and communication technologies) oraz wdrażanie ICT w krajach rozwijających się (idea FTTH i FTTB, Web 2.0, sens stosowania ICT w szkołach, synergia sektora prywatnego i publicznego przy regulacjach prawnych dotyczącychstandaryzacji i ICT).Osobą nagrodzoną z Polski jest Aleksandra Miętus, studentka V roku Elektroniki i Telekomunikacji WE ZUT (specjalność CTM).