Sukcesy Studenckich Kół Naukowych z Wydziału Elektrycznego na IX Ogólnopolskiej Sesji SKN 11.12.2023 08:38

W dniach 7-8 grudnia 2023 r. na naszej Uczelni odbyła się IX Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych (XV Uczelniana). Nasz Wydział reprezentowały 4 koła naukowe: Akademickie Koło SEP, SKN "Teleinformatyk", SKN ACT oraz SKN Teleinformatyki "Apacz 500". Z radością i dumą informujemy, iż po raz kolejny koła z WE zostały nagrodzone, uzyskując III miejsce w Sekcji Technicznej (jako jedyne koło z naszej Uczelni na podium w tej sekcji) oraz wyróżnienie w Sekcji Ekonomiczno-Prawnej.

Autorami nagrodzonego referatu w Sekcji Technicznej pt. "Przechwytywanie zdjęć satelitarnych radiem programowalnym" byli Wojciech Pilecki z Akademickiego Koła SEP oraz Konrad Jabłoński z SKN ACT, natomiast wyróżnienie za referat pt. "Problematyka prawna regularnego testowania urządzeń różnicowoprądowych" uzyskali Wojciech Pilecki oraz Wiktor Jaszcz z Akademickiego Koła SEP.

Serdecznie gratulujemy tego podwójnego sukcesu!

Fot. Aurelia Kołodziej / ZUT