Sukcesy naszych studentów podczas III Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT 06.12.2011 13:37

2 grudnia 2011 r. po raz trzeci na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie zorganizowana została Sesja Studenckich Kół Naukowych. Sesja podzielona była na cztery bloki tematyczne: blok przyrodniczy, blok techniczny, blok ekonomiczny oraz blok chemiczny.Studenckie Koła Naukowe Wydziału Elektrycznego zgłosiły 11 referatów do prezentacji w bloku technicznym. Miło nam poinformować, że to właśnie prace naszych studentów zdobyły I i III miejsca:

• I MIEJSCESTEROWANIE ORIENTACJĄ SWOBODNEJ BRYŁY SZTYWNEJ, Piotr Doroszko, Oskar Alksnin, Sebastian Wojciechowski, Dawid Kuszmierek, Łukasz Rybak, Studenckie Koło Naukowe ACT!, opiekun: dr Tomasz Barciński, Katedra Sterowania i Pomiarów, WE.
  • III MIEJSCEREDUNDANTNY SYSTEM STEROWANIA BEZZAŁOGOWYM STATKIEM POWIETRZNYM, Artur Szeniak,Tomasz Galera, Grzegorz Kwieciński, Studenckie Koło Naukowe SARIS, opiekun: dr inż. Rafał Osypiuk, Katedra Automatyki Przemysłowej i Robotyki, WE.

Komisja Konkursowa podkreśliła wysoki poziom merytoryczny czterech referatów zgłoszonych i zaprezentowanych przez Studenckie Koło Naukowe AKSON. Dwa z nich otrzymały wyróżnienia:

• I WYRÓŻNIENIEWYKORZYSTANIE TECHNIKI VMRI (VIRTUAL MAGNETIC RESONANCE IMAGING) W DIAGNOSTYCE NEUROLOGICZNEJ, Przemysław Makiewicz, Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej AKSON, opiekun: dr inż. Krzysztof Penkala, Katedra Inżynierii Systemów, Sygnałów i Elektroniki, WE.
  • III WYRÓŻNIENIEFOTOPOWA NEGATYWNA ODPOWIEDŹ – TECHNIKA BADANIA, Dominika Krzyżanowska, Przemysław Tutur, Przemysław Makiewicz, Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej AKSON, opiekun: dr inż. Krzysztof Penkala, Katedra Inżynierii Systemów, Sygnałów i Elektroniki, WE.

Gratulujemy zwycięzcom!