Sukcesy na Konferencji Naukowo-Technicznej i-MITEL 2014 14.04.2014 12:48

Mamy przyjemność poinformować, że Zarząd Główny Stowarzyszenia Elektryków Polskich postanowił nadać Wydziałowi Elektrycznemu ZUT w Szczecinie medal im. prof. Stanisława Fryzego za wieloletnie wspieranie i pomoc przy organizowaniu cyklicznej Konferencji Naukowo-Technicznej i-MITEL. To nie jedyna nagroda dla Wydziału Elektrycznego na Konferencji, która w tym roku odbyła się w Lubniewicach w dniach 9-11 kwietnia. Jury Komitetu Naukowego przyznało również wyróżnienie Panu mgr inż. Jackowi Barańskiemu, uczestnikowi I roku studiów doktoranckich Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, za referat pt. ”Badanie hybrydowego systemu zasilania znaków wodnych”. Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!