Stypendium Ministra dla naszego studenta 11.12.2012 11:23

Miło nam poinformować, że w dniu 7 grudnia 2012 r. Pan Mateusz Piotr Spychała - student kierunku Automatyka i Robotyka S1 Wydziału Elektrycznego - otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce na rok akademicki 2012/2013.W tej edycji, do Ministerstwa wpłynęło 5 601 wniosków, w tym 4 532 wnioski studentów i 1 069 wniosków doktorantów. Zgodnie z przepisami, wnioski oceniane były metodą punktową. Punkty przyznawane były za poszczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe oraz za średnią ocen.Student Wydziału Elektrycznego jest jednym z pięciu studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, którym przyznano stypendia.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!