Stypendia zamawiane 04.04.2011 07:47

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych Wydział stara się o uzyskanie finansowania tzw. kierunków zamawianych, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki poddziałanie 4.1.2.Projekt zatytułowany "Inżynier jutra - uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego celem wzrostu jakości kształcenia na kierunkach Automatyka i Robotyka, Teleinformatyka oraz Mechatronika prowadzonych przez ZUT w Szczecinie" (wnioskowana kwota to blisko 4.5 miliona złotych) przewiduje, poza programem stypendialnym dla najlepszych studentów (1000 zł co miesiąc !) również programy wyrównawcze z matematyki i fizyki, program staży zawodowych (pod koniec studiów inżynierskich), organizację dodatkowych nieosiągalnych dotychczas form kształcenia (jak np. szkolenia studentów z zakresu uprawnień zawodowych oraz umiejętności autoprezentacji i negocjacji), wyjazdy na targi przemysłowe oraz wizytacje największych zakładów produkcyjnych.Kierunki objęte wnioskowanym projektem na naszym Wydziale to Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka.Zapraszamy, studiowanie jest fajne! A na dodatek się opłaca!