Stypendia SEP dla naszych doktorantów i studentów 14.11.2023 14:08

W dniu 31 października 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs Stowarzyszenia Elektryków Polskich na stypendia naukowe i organizacyjne.

Laureatami w obu kategoriach zostali dwaj doktoranci naszej uczelni realizujący doktoraty na Wydziale Elektrycznym w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne. Stypendium naukowe w kategorii „Młodzi pracownicy nauki” otrzymał mgr inż. Michał Cichowicz, doktorant II roku Szkoły Doktorskiej , którego promotorem jest dr hab. inż. Marcin Wardach, prof. ZUT, a promotorem pomocniczym dr inż. Paweł Herbin, natomiast stypendium organizacyjne otrzymał mgr inż. Ryszard Łukaszuk, doktorant III roku Szkoły Doktorskiej, którego promotorem jest prof. dr hab. inż. Tomasz Chady.

Stypendium organizacyjne otrzymał także Wiktor Jaszcz, student IV roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku elektrotechnika. Wręczenie stypendiów odbyło się 9 listopada 2023 r. podczas XLVI Gdańskich Dni Elektryki i XXIV Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka na Politechnice Gdańskiej.

Serdecznie Panom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie przedstawia laureatów odbierających nagrody