Student WE ZUT Marcel Siwiela z II miejscem w konkursie „Nauka między wierszami” 12.06.2023 12:41

6 czerwca w auli głównej Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy artykuł popularnonaukowy „Nauka między wierszami”, w którym II miejsce zajął student Wydziału Elektrycznego, pan Marcel Siwiela.

Przedmiotem konkursu, zorganizowanego przez Katedrę Mikrobiologii i Biotechnologii Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT, było napisanie artykułu, który w przystępny dla przeciętnego czytelnika sposób opisuje wybrane zagadnienie z zakresu nauk przyrodniczych.

Pana Marcela wyróżniono za pracę „Materiał, w którym prąd może płynąć wiecznie”.

Serdecznie gratulujemy!

Fot: Aurelia Kołodziej