Studenci Wydziału Elektrycznego wśród laureatów konkursu na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską, magisterską oraz doktorską! 07.11.2011 08:17

3 listopada 2011 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Oceniającej prace nadesłane w IV edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską, magisterską oraz doktorską organizowanego przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.W kategorii na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską, I Nagrodę zdobył inż. Przemysław Makiewicz, student kierunku Elektronika i Telekomunikacja, za pracę pt. "Symulacja wpływu parametrów sekwencji wzbudzającej na wynik obrazowania metodą echa spinowego w rezonansie magnetycznym".Również w kategorii na najlepszą pracę doktorską nasz Wydział zaznaczył swoją obecność - wyróżnienie za pracę zatytułowaną: "Wpływ struktury oleju i papieru na relaksację dielektryczną kanałów olejowych transformatorów energetycznych" otrzymał dr inż. Marek Zenker.Gratulujemy!