Studenci Wydziału Elektrycznego wśród laureatów Jubileuszowego Programu Stypendialnego Fundacji LOTTO 26.10.2021 13:54

Michał Cichowicz i Rafał Pstrokoński z Wydziału Elektrycznego otrzymali stypendia od Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej. Specjalny program stypendialny uruchomiono z okazji 65-lecia Totalizatora Sportowego. Uhonorowano nim 65 studentów kierunków ścisłych.

Kierunki ścisłe, informatyczne, technologiczne – będą stanowić o naszej przyszłości – zaznaczył podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

Każdy z wyróżnionych otrzyma w comiesięcznych transzach łącznie 18 tysięcy złotych. Patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki. Oprócz stypendiów dla nagrodzonych studentów przewidziano udział w projektach edukacyjnych. Dodatkowo 10 uczestników programu otrzyma ofertę 3-miesięcznego stażu w Totalizatorze Sportowym.

Stypendium Fundacji Lotto otrzymali również studenci Wydziału Informatyki ZUT - Jakub Więckowski oraz Kacper Pomorski.

Serdecznie gratulujemy studentom ZUT tego sukcesu!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie