Strażacki Oskar dla studenta Wydziału Elektrycznego! 15.05.2018 17:45

W dniu 11 maja 2018 r. na warszawskim Torwarze odbyła się Gala Finałowa Konkursu FLORIANY, podczas której ogłoszono zwycięzców II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z Udziałem OSP i Samorządów.Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w kategorii Innowacje i innowacja cyfrowa zwyciężyła GPR OSP w Wołczkowie za projekt nowatorskiej aplikacji Centrum Akcji, którą stworzył, w ramach programu Samsung Labo, inż. Kamil Maliński – student Wydziału Elektrycznego i pierwszy beneficjent wydziałowego programu wspierania przedsiębiorczości studentów i absolwentów Start-Up_WE.Stworzone przez Pana Kamila narzędzie usprawnia fazę odpraw zespołów poszukiwawczych, umożliwia sprawowanie kontroli ich czasu pracy, pozwala na wprowadzanie i aktualizowanie informacji dotyczących osoby zaginionej oraz śledzenie na bieżąco postępów jej poszukiwań.- Ponadto aplikacja dba o bezpieczeństwo ponieważ potrafi przypomnieć nam, że np. zbyt długo nie mamy kontaktu z naszym ratownikiem. Posiadamy wtedy pełne informacje: kto znajduje się w jakim sektorze, co robi w określonym czasie, czy powinniśmy z nim nawiązać kontakt... Z całą pewnością poszukiwania są prowadzone szybciej, bezpieczniej i skuteczniej - zaznaczyła w wywiadzie dla Radio Szczecin - Joanna Szumer, koordynator grupy poszukiwawczo-ratowniczej.Więcej informacji można znaleźć na stronach:

Serdecznie gratulujemy! [ngg_images source="galleries" container_ids="402" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="150" thumbnail_height="150" thumbnail_crop="1" images_per_page="0" number_of_columns="5" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]