Staż dla studentów w Siemens Healthcare Sp. z o.o. 16.02.2017 10:46

Siemens Healthcare Sp. z o.o. organizuje trzynastą już edycję stażu w działach serwisu Sektora Healthcare dla studentów IV roku następujących kierunków studiów: elektroniki, informatyki, inżynierii biomedycznej, mechatroniki.Sześciomiesięczny program obejmuje krótkie szkolenie wstępne oraz treningi pomagające studentom w zdobyciu wiedzy merytorycznej. Podczas głównej części stażu – training on the job – studenci będą mogli wykorzystać wiedzę teoretyczną nabytą podczas studiów, a uczestnicząc w pracach serwisowych u klientów na terenie całej Polski, będą mieli możliwość posługiwania się dokumentacją techniczną, współpracy w zespole, poznania metod budowania relacji z klientami, itp.Studenci biorący udział w programie stażowym będą mogli:

• zdobyć wiedzę o oferowanych przez Siemens produktach, rozwiązaniach oraz usługach, sposobie pracy i stylu zarządzania w dużej korporacji,
  • sprawdzić w praktyce umiejętności i wiedzę wyniesioną z uczelni oraz poszerzyć je,
  • zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje.

Niektórzy stażyści, po ukończeniu przez nich studiów, mogą otrzymać ofertę stałej pracy, tak jak to się stało w przypadku 54 studentów poprzedniej edycji.Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie: www.siemens.pl/pl/praca/praktyki-i-staze-healthcare.htm