Statuetka PINOKIO 2013 dla pracownika dziekanatu! 17.06.2013 12:45

W dniu 15. czerwca rozdano Statuetki PINOKIO 2013. Nagrody te przyznawane są przez studentów pracownikom Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Statuetki przyznawane są w dziewięciu kategoriach: Belfer Roku, Sokole Oko, Peacemaker, Podróż za Jeden Uśmiech, Złote Usta, Diabeł Ubiera się u Prady, Seksmisja, Pro Student i Pomocna Dłoń. Ponadto, w tegorocznej edycji konkursu, wręczona została również nagroda w kategorii PRO Firma.Miło nam poinformować, że w tym roku, już po raz kolejny, w kategorii Pomocna Dłoń, zwyciężyła kierownik Sekcji Dydaktycznej Dziekanatu Wydziału Elektrycznego - mgr inż. Aurelia Kołodziej. Pani Aurelia pokonała siedem konkurentek z właściwym dla siebie urokiem i wdziękiem :)