Startup Quiet Dynamics z II miejscem w finale MedBiz & Green Innovation Challenge! 15.06.2023 09:11

13 czerwca 2023 r. w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się gala finałowa  IV edycji MedBiz & Green Innovation Challenge - największego programu mentoringowego w Polsce, podczas której studenci Wydziału Elektrycznego odebrali nagrodę za II miejsce w konkursie.

Spośród 78 zespołów, które brały udział w programie do ścisłego finału zakwalifikowało się 8 drużyn, w tym zespół studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w składzie: mgr inż. Michał Cichowicz oraz mgr inż. Piotr Strobejko: doktoranci z Katedry Maszyn i Napędów Elektrycznych Wydziału Elektrycznego a także student studiów magisterskich na kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Elektrycznym - inż. Jan Wyrwicz.

Zespół Quiet Dynamics - to propozycja Startupu w branży MedTech. Sukces jest efektem prac nad innowacyjnymi protezami, które zespół zbudował w ramach działalności w Studenckim Kole Naukowym Mechatroników „SKM” na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, którym opiekuje się dr inż. Paweł Herbin.

Gratulujemy!!!

Fot. Piotr Strobejko