Spotkanie z młodzieżą z Technikum Elektrycznego z Gorzowa Wielkopolskiego 02.06.2014 09:18

W dniu 21 maja gościliśmy na Wydziale młodzież z Technikum Elektrycznego z Gorzowa Wielkopolskiego. W trakcie spotkania pracownicy przybliżyli uczniom informacje dotyczące Wydziału oraz oferty kształcenia (dr inż. Krzysztof Jaroszewski), zagadnień związanych z robotyką (dr inż. Rafał Osypiuk) oraz szeroko rozumianą teleinformatyką. Laboratoria związane z akwizycją i obróbką obrazu oraz dźwięku pokazali dr inż. Piotr Lech i mgr inż. Mateusz Tecław, a po Laboratorium Technologii Teleinformatycznych i Fotoniki oprowadzał mgr inż. Andrzej Niesterowicz. Pracownikom Wydziału dziękujemy za przygotowane prezentacje, a młodzieży za odwiedziny.