Spotkania informacyjne z młodzieżą z Gorzowa Wielkopolskiego 27.03.2014 08:42

W dniu 25 marca przedstawiciele Wydziału Elektrycznego spotkali się młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych Gorzowa Wielkopolskiego. Dr inż. Marcin Hołub, Prodziekan do spraw organizacji i rozwoju, zachęcał do podjęcia studiów na wydziale młodzież IV Liceum Ogólnokształcącego. W tym czasie, młodzieży klas maturalnych Technikum Elektrycznego wydziałową ofertę kształcenia przestawił dr inż. Krzysztof Jaroszewski, Pełnomocnik Dziekana ds. promocji wydziału.Dyrektorom i bezpośrednim organizatorom spotkań dziękujemy za zaproszenie, a młodzieży za czynne uczestnictwo. Jesteśmy przekonani, że z częścią osób spotkamy się już niebawem w budynkach WE podczas zbliżających się imprez popularyzujących naukę, takich jak Festiwal Nauki, który w tym roku będzie miał miejsce 26 września. Liczymy też na to, ze nasza oferta Was zainteresowała i że zasilicie poczet studentów Wydziału Elektrycznego.