Seminarium Studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Biomedycznej "AKSON" 07.06.2011 08:22

Zapraszamy na seminarium Studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Biomedycznej „AKSON”. Seminarium odbędzie się we czwartek 9.06.2011 r. o godzinie 16:15 w sali C201 budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. 26 Kwietnia 10.W programie spotkania przewidujemy dwa referaty związane z tematyką projektów realizowanych przez członków koła:

• Inż. Marcin Pietras, 2 rok ET/S2 "Neuroprocesory"
  • Inż. Przemysław Makiewicz, 1 rok ET/S2 "VMRI – Wirtualne obrazowanie rezonansu magnetycznego"

UWAGA! NIESPODZIANKA!Marcin Pietras, który obecnie jest na studiach Programu „ERASMUS” na TU Berlin, przeprowadzi wśród uczestników seminarium mini-konkurs z nagrodami.Do zdobycia są dwa zestawy uruchomieniowe STM