Seminarium Naukowo-Techniczne nt. nowoczesnej diagnostyki i systemu zarządzania populacją transformatorów energetycznych 18.12.2012 08:57

14 grudnia 2012 r. odbyło się na Wydziale Elektrycznym Seminarium Naukowo-Techniczne nt. nowoczesnej diagnostyki i systemu zarządzania populacją transformatorów energetycznych. Organizatorami Seminarium były: Katedra Elektrotechnologii i Diagnostyki ZUT oraz firma Energo-Complex Sp. z o.o.W seminarium wzięło udział liczne grono przedstawicieli przemysłu, środowiska inżynieryjnego oraz studentów. Obecni byli również: Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie - prof. dr hab. inż. Ryszard Pałka, Dziekan Wydziału Elektrycznego - dr hab. inż. Stefan Domek, prof. ZUT oraz Prodziekan Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej - dr hab. inż. Andrzej Cichoń.Podczas seminarium przedstawiono 9 referatów z zakresu nowoczesnej diagnostyki i systemu zarządzania populacją transformatorów energetycznych. Przy okazji seminarium, odbyło się spotkanie Dziekana Wydziału Elektrycznego - dr hab. inż. Stefana Domka, prof. ZUT z prezesem Energo-Complex Sp. z o.o. w sprawie zacieśnienia współpracy w zakresie zarządzania transformatorami energetycznymi.