Seminarium naukowe "Sterowanie i przetwarzanie sygnałów w elektrotechnice" 25.04.2013 11:27

W dniu 19 kwietnia 2013 roku Wydział Elektryczny ZUT w Szczecinie wspólnie z Komisją Cybernetyki Technicznej O/PAN w Poznaniu oraz Komisją Nauk Elektrycznych O/PAN w Poznaniu zorganizował seminarium naukowe "Sterowanie i przetwarzanie sygnałów w elektrotechnice".

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy oraz doktoranci z czterech uczelni: Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Akademii Morskiej oraz ZUT w Szczecinie. Wśród wielu profesorów z tych uczelni obecni byli m.in. Przewodniczący Komisji Nauk Elektrycznych Oddziału Poznańskiego PAN, Przewodniczący Komitetu Elektrotechniki Polskiej Akademii Nauk, prof. dr hab. inż. Andrzej Demenko oraz Przewodniczący Komisji Cybernetyki Technicznej Oddziału Poznańskiego PAN, Członek Korespondent Polskiej Akademii Nauk, prof. dr hab. inż. Józef Korbicz. Podczas seminarium wygłoszono siedem ciekawych referatów prezentujących badania prowadzone w ramach przewodów doktorskich lub habilitacyjnych. Wszystkim referatom towarzyszyła ożywiona dyskusja.