Seminarium Komisji Automatyki i Informatyki PAN 04.12.2018 14:38

W dniu 30 listopada w auli im. Prof. Stanisława Skoczowskiego w budynku Wydziału Elektrycznego ZUT odbyło się ostatnie w tej kadencji Komisji Automatyki i Informatyki PAN seminarium naukowe, którego tematem przewodnim było "Sterowanie i technologie IT w pojazdach autonomicznych". Otwarcia dokonali Prorektor ds. organizacji i rozwoju uczelni, prof. dr hab. inż. Stefan Domek oraz prof. dr hab. inż. Józef Korbicz, Przewodniczący Komisji Automatyki i Informatyki PAN O/Poznań. W dwóch blokach przedstawionych zostało łącznie sześć bardzo ciekawych referatów z tematyki. Dziękujemy prelegentom z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Poznańskiej oraz Wydziału Elektrycznego ZUT za ciekawie zaprezentowane zagadnienia, a także wszystkim przybyłym gościom z innych uczelni oraz naszym pracownikom i studentom. Czekamy na kolejne tego typu wydarzenia.