Seminarium firmy ONT - Matlab/Simulink 29.04.2009 11:41

Seminarium firmy ONT z Krakowa odbyło się dnia 21 kwietnia 2009 r. w sali 12 (I piętro) Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ul. Sikorskiego 37.Podczas seminarium ponad 30 uczestników (pracownicy ZUT w Szczecinie, Akademia Morska, firm z regionu, studenci WE oraz WIMiM ZUT) miało okazję zapoznać się z zagadnieniami wykorzystania najpopularniejszego obecnie na świecie oprogramowania do prowadzenia badań symulacyjnych, jakim jest Matlab/Simulink firmy The Mathworks. Plan seminarium obejmował zagadnienia: projektowania układów dynamicznych, modelowania fizycznego z użyciem Matlab/Simulink, projektowania wbudowanych systemów sterowania, jak również zagadnienia szybkiego prototypowania układów regulacji, zarówno w warunkach laboratoryjnych jak i w aplikacjach przemysłowych.Zapraszamy Państwa na kolejne seminaria:

• 8 maja - godz. 9:00 - 13:00 - seminarium firmy Bosch Rexroth - Technika mobilna i sterowanie RC
  • 15 maja - godz. 9:00 - 15:00 - seminarium firmy Bernecker&Rainer - Sterowanie i technika napędowa
  • 18 maja - godz. 9:00 - 13:00 - seminarium firmy National Instruments
  • 22 maja - godz. 9:00 - 16:00 - seminarium firmy Moeller Electric

Szczegóły (sale, w których seminaria będą się odbywać) podamy w najbliższym czasie