Seminarium Bosch Rexroth "Mechatronika w rozwiązaniach mobilnych - sterowanie RC" 08.05.2009 11:43

W dniu 08.05.2009 r. w godzinach 9.00-13.00 na Wydziale Elektrycznym ZUT odbyło się seminarium firmy Bosch Rexroth "Mechatronika w rozwiązaniach mobilnych – sterowanie RC".Było to pierwsze z cyklu seminariów organizowanych w ramach realizacji projektu zamawianego kształcenia na kierunkach technicznych dla studentów kierunków:

• ELEKTROTECHNIKA – specjalność "Technologie informacyjne w elektrotechnice"
  • AUTOMATYKA I ROBOTYKA – specjalność "Technologie informacyjne w automatyzacji produkcji"

Podczas seminarium pracownicy firmy Bosch Rexroth przedstawili przybyłym na spotkanie studentom i pracownikom WE ZUT koncepcję i rozwiązania techniczne systemu sterowania dedykowanego do zastosowania w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych a zwłaszcza pojazdach, maszynach rolniczych i roboczych