Rusza trzecia edycja programu edukacyjnego Siemensa “Inżynierki 4.0” 17.02.2020 14:01

Już po raz trzeci Siemens kieruje do studentek polskich uczelni technicznych program  "Inżynierki 4.0" mający na celu zwiększenie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0. Jednym z jego głównych założeń jest uświadomienie młodym kobietom zainteresowanym technologiami mnogości dostępnych dla nich ścieżek zawodowych. W ramach programu odbędą się warsztaty prowadzone przez członków Zarządu Siemens oraz ekspertów od technologii przemysłowej, cyfryzacji i komunikacji.

Studentki studiów technicznych pierwszego oraz drugiego stopnia mogą wysyłać swoje zgłoszenia do udziału w projekcie do 8 marca 2020 r.

Jednocześnie przypominamy, że finalistką drugiej edycji programu "Inżynierki 4.0" została studentka Wydziału Elektrycznego - Pani Iga Komosińska.

Więcej informacji na stronie siemens.com