Rozszerzenie współpracy z firmą GlobalLogic Poland 25.03.2024 13:41

W dniu 21.03.2024 r. GlobalLogic Poland oraz Wydział Elektryczny ZUT podpisały porozumienie o kontynuacji współpracy. Porozumienie sygnowane przez JM Rektora dr. hab. inż. Jacka Wróbla, prof. ZUT, Dziekana WE prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Okarmę oraz Dyrektorkę Oddziału Szczecińskiego w GlobalLogic Poland Małgorzatę Dróbkę określa ramy współpracy m in. w zakresie praktyk studenckich i staży absolwentów, realizacji nowoczesnych warunków kształcenia ze szczególnym uwzględnieniem nauki języków obcych, przy wdrażaniu do procesu dydaktycznego nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz w zakresie promowania studentów i absolwentów wyróżniających się wiedzą i umiejętnościami w wybranych dziedzinach techniki. Koordynatorem umowy ze strony WE ZUT jest dr inż. Piotr Lech z Katedry Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej.

W spotkaniu wzięli udział również Prodziekan ds. organizacji i rozwoju WE dr hab. inż. Paweł Dworak, prof. ZUT, a także przedstawiciele firmy GlobalLogic – Pani Magdalena Plato-Skoczylas, Pan Jakub Kurtysiak i Pani Paulina Jastrzebska.

Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć współpracy w zakresie szeroko pojmowanego rozwoju nauki, techniki i technologii, a także realizacji zajęć w ramach programu Smart Start oraz cyklu otwartych wykładów dla studentów.