Rozstrzygnięcie konkursu ZUT oraz Tyco Electronics sp. z o.o. na najlepsze prace dyplomowe na Wydziale Elektrycznym 24.06.2024 11:12

Informujemy, iż Komisja Konkursowa w składzie:

• prof. dr hab. inż. Krzysztof Okarma – Dziekan WE,
  • dr hab. inż. Paweł Dworak, prof. ZUT – Prodziekan ds. organizacji i rozwoju,
  • dr hab. inż. Marcin Ziółkowski, prof. ZUT - Prodziekan ds. studenckich i kształcenia,
  • dr hab. inż. Piotr Paplicki, prof. ZUT - Prodziekan ds. studenckich i kształcenia,

dokonała oceny zgłoszeń prac dyplomowych w Konkursie ZUT oraz Tyco Electronics sp. z o.o. na najlepsze prace dyplomowe na Wydziale Elektrycznym.

Po zapoznaniu się z dokumentacją zgłoszonych prac Komisja Konkursowa uznała, iż nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł uzyskał:

• inż. Michał Boruch za pracę pt. „WEpet – platforma czworonożnego robota kroczącego” napisaną pod kierunkiem dr inż. Jarosława Fastowicza w Katedrze Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fot.: Natalia Lisowska / WE ZUT