Rozprawa doktorska zrealizowana w Katedrze Maszyn i Napędów Elektrycznych wyróżniona w konkursie Prezydenta Miasta Szczecin 11.12.2023 08:37

W piątek 8 grudnia 2023 r. w Willi Lentza wręczone zostały nagrody Prezydenta Miasta Szczecin na najlepsze prace dyplomowe i rozprawy doktorskie obronione na szczecińskich uczelniach. Kapituła Konkursu dokonała wyboru między 57 zgłoszonymi pracami. Spośród 15 prac aż 8 nagrodzonych i wyróżnionych prac powstało na naszej Uczelni a wśród wyróżnionych znalazła się rozprawa doktorska dr. inż. Pawła Prajzendanca zrealizowana w Katedrze Maszyn i Napędów Elektrycznych Wydziału Elektrycznego ZUT.
Promotorem pracy pt. "Elektromechaniczny przetwornik energii o konstrukcji tarczowej wzbudzany hybrydowo" był dr hab. inż. Piotr Paplicki, prof. ZUT a promotorem pomocniczym dr hab. inż. Marcin Wardach, prof. ZUT.

Gratulujemy!
Fot. Biuro Prasowe Miasta Szczecin