Rozpoczęcie projektu "Energoelektronika w erze elektromobilności" 15.10.2018 10:06

W dniu 10 października odbyło się spotkanie kick-off projektu "Energoelektronika w erze elektromobilności". W spotkaniu udział wzięli studenci WE, studenci Hochschule Stralsund oraz profesorowie Michael Bierhoff, Johanenes Gulden (Hochschule Stralsund) oraz kierownik projektu dr inż. Marcin Wardach, jak również koordynatorzy zadań: dr hab. inż. Marcin Hołub oraz dr inż. Michał Bonisławski.

Na spotkaniu uzgodniono szczegóły dalszej współpracy oraz określono założenia do projektów studenckich. Projekty obejmą moduły przetwornic DC/DC jak również wysokosprawnego falownika na potrzeby pojazdu elektrycznego ze Stralsundu.

Autor zdjęć: Krzysztof Kujawski